02.11.2019 u 11:30
0

EKSTRA EVROPSKO PRVENSTVO U BARIJU: Reprezentativka Srbije u tekvondou osvojila bronzanu medalju!

Reprezentativka Srbije u tekvondou Tijana Bogdanović osvojila je danas bronzanu medalju na Ekstra Evropskom prvenstvu u Bariju do 53 kilograma.

Ona je na turniru G4 kategorije savladala Anu Taslak iz Hrvatske (23:11) i Italijanku Al Hakvani (23:11), pre nego što je izgubila od Ruskinje Tatjane Kudašove (30:22).

Pored odličja, Bogdanović je došla i do vrednih 14,4 bodova za Olimpijske igre u Tokiju 2020.

Bogdanović je i pre sedam dana osvojila bronzu na Gran priju u Sofiji.

Izvor: Tanjug