KRAJ! ORLOVI PROPUSTILI VELIKU PREDNOST: REMI Turske i Srbije (FOTO,VIDEO)

Srbija je remizirala protiv Turske i to su jedine dve ekipe koje nemaju pobedu.

Orlovi su vodili sa rezultatom 2:0 i prokockali pobedu.

KRAJ!

91. minut – Probao je Kolarov iz slobodnjaka iskosa sa leve strane, ali Gunok loptu izbija u korner.

90. minut – CRVENI KARTON za kapitena domaćih Buruka Jilmaza!

85. minut – Pokušali su Under na jednoj i Kolarov na drugoj strani, ali dosta neprecizno!

81. minut – Loptu je glavom zahvatio Vlahović, savladao je golmana domaćih, ali sa gol linije loptu je izbacio Demirel i tako sprečio čist pogodak!

79. minut – Probao je Kolarov sa više od 30 metara, ali veoma neprecizno!

76. minut – GOOOOOOL! Tufan izjednačuje rezultat.

75. minut – Mitrović izlazi iz igre, na terenu je Gudelj. Takođe, Vlahović ulazi u igru umesto Filipa Đuričića.

70. minut – Sjajna prilika za Under koji je izbio sam ispred gola Srbije posle kontre, ali sjajna odbrana Dmitrovića koji loptu izbija daleko od svog gola.

65. minut – STATIVA! Pogodio je Mitrović okvir gola posle sjajnog pasa Lazovića sa druge strane terena. Primio je MItar loptu na grupi, opali iz prve, golman je odbranio, a onda je lopta pogodila stativu i odbila se na penal nakon čega je Turčin izbio iz šesnaesterca.

64. minut – Probao je Sergej glavom posle kornera, ali golman domaćih loptu šalje u korner.

63. minut – Posle jednog kontakta u šesnaestercu Srbije tražili su domaći penal, ali arbitar je pokazao da se igra nastavi.

61. minut – Dmitrović je spasao mrežu Srbije posle novog šuta domaćih iz daljine.

57. minut – GOOOOOOL! Čalhanoglu smanjuje prednost Orlova!

49. miunt – GOOOOOOL! Mitrović je pogodio sa bele tačke. Ovo je bio njegov 36 pogodak u dresu reprezentacije.

48. minut – PENAL za Srbiju!

Zavšren je prvi deo igre!

45. minut – Prvo poluvreme produženo je za 1 minut.

40. minut – Posle gola Srbije tempo igre na meču je drastično pao.

30. minut – Centrirao je Lazović, Đuričič je prebacio do Ristića koji je bio sam na drugoj stativi i promašio zicer.

29. minut – Jogušlu dobija žuti karton zbog faula nad Mitrovićem.

27. minut – Izmena kod domaćih. U igru je ušao Meraš umesto Kalderima.

21. minut – GOOOOOL! Sergej donosi prednost Srbiji u Istanbulu!

17. minut – Žuti karton za Stefana Mitrovića zbog faula nad Burukom Jilmazom.

10. minut – Dosta prilika stvorili su domaći na početku meča, ali sjajno se svim napadima izborila odbrana Srbije.

2. minut – Prva prilika na meču za Čalhanoglu, ali sjajna odbrana Dmitrovića.

1. minut – Utakmice je počela

TURSKA: Gunok, Čelik, Demiran, Tekdemir, Ali Kaldırım, Ali Tufan, Jokuzlu, Under, Čalhganoglu, Karaman, Jilmaz

OPROŠTAJ OD LEGENDE BORE DRLJAČE

ESTRADA JECA NA SAHRANI, BOJANIĆ SLOMLJEN: Stari vuk je bio moj uzor (FOTO)

SINOVI SE CRVENIM RUŽAMA OPROSTILI OD BORE Oče, oprosti nam ako smo zgrešili (VIDEO)

Potresni snimci spuštanja kovčega sa telom Bore Drljače! (VIDEO)

UŽIVO! SAHRANJEN BORA DRLJAČA: Pevača ispratili uz „Nema raja bez rodnoga kraj“! (VIDEO, GALERIJA)

OVAKO SE OPRAŠTAJU KRAJIŠNICI! Pogledajte kako je Baja Mali Knindža ispratio Boru Drljaču! (FOTO)

POTRESNO! Lepa, Vera i Era pokušali da otpevaju pesmu Bore Drljače ali nisu uspeli! (VIDEO)

SRBIJA: Dmitrović, Kolarov, Milenković, S. Mitrović, Lazović, Maksimović, Lukić, Ristić, Milinković-Savić, Đuričić – Mitrović.

Meč sudi bugarski sudija Georgi Kabakov.

Selektor Srbije Ljubiša Tumbaković je u potpunosti promenio sastav koji je u nedelju uveče poražen kod kuće od Mađarske. Tumbaković večeras nije mogao da računa na Dušana Tadića, Luku Milivojevića, Emila Rockova, Marka Grujića, Strahinju Pavlovića, Aleksandra Kataija i Sašu Zdjelara. U tim se posle odrađene suspenzije vratio kapiten Aleksandar Kolarov, a među stative Marko Dmitrović. Turska ima dva, a Srbija bod, prošlog meseca su u Beogradu odigrali 0:0.