Izvor:
06.11.2019 u 18:21
0

REVANŠ U JUNIORSKOJ LIGI ŠAMPIONA: Omladinci Zvezde pobedili Totenhem!

Mladi fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Totenhem 2:0 (0:0) u utakmici četvrtog kola omladinske Lige šampiona.

Crveno-beli su se tako revanširali "pevcima" za debakl u Londonu od 9:2, pre dve nedelje.

Junaci velike pobede Zvezdinih omladinaca bili su Andrija Radulović i Petar Piplica, strelci u poslednjih 20 minuta meča, obojica na asistencije Ilije Babića.

U drugom meču Grupe B, Bajern je razbio grčki Olimpijakos sa 6:0, uz po dva gola Malika Tilmana, Olivera Batiste Mejera i Rajana Johansona.

Grci su solidno parirali Bavarcima do finiša prvog poluvremena, kada Tilman donosi vođstvo Bajernu, a koji je goste deklasirao nakon isključenj mladog Srbina Kristijana Belića u 48. minutu.

Batista Mejer je realizovao penal koji je skrivio Belić, a potom još jedan koji je napravio Colakis, da bi Johanson sa dva gola i Tilman svojim drugom dotukli Grke.

Tako je mladi tim Zvezde sada je na korak od evropskog proleća, jer ima sedam bodova, tri više od Totenhema na drugoj poziciji u grupi.

Lider Bajern je osvojio deset, a Olimpijakos samo jedan. U narednom kolu izabranici Slavoljuba Đorđevića čekaju Bajern 19. novembra.

Seniorske ekipe Zvezde i Totenhema sastaju se od 21h na "Rajku Mitiću".