Izvor:
31.10.2019 u 20:26
0

DRAMA U FINIŠU UTAKMICE: Dmitrović savladan ali bodovi ostaju u Eibaru!

Fudbaleri Eibara stigli su do tri boda u 11. kolu španske LaLige u petom minutu nadoknade vremena.

Eibar je savladao Viljareal 2:1, pogotkom Oreljane u 95. minutu susreta.

Domaćin je dominirao protiv "Žute podmornice" tokom celog meča, odnos šuteva je bilo 25:8, ali je zamalo ispustio pobedu.

Baski su poveli preko Kikea u 62. minutu, ali dva minuta pre kraja Moreno koristi jednu od retkih prilika za Viljareal i matira Marka Dmitrovića.

Međutim, kada su svi očekivali podelu bodova, Oreljana koristi sjajan centaršut De Blazisa i donosi slavlje domaćim navijačima.

U drugom meču dana Maljorka i Osasuna su remizirali 2:2, posle goleade u drugom poluvremenu.

Domaćin je dva puta vodio pogocima iz penala, koje su realizovali Žunior i Sevilja, ali Kordona i Garsija oba puta vraćaju goste u egal i donose bod Osasuni.