30.10.2019 u 16:30
0

NAKAUT ZA CRNO-BELE: Čukarički odneo POBEDU!

Fudbaleri Čukaričkog naneli su već četvrti poraz Partizanu u 14 utakmica u Linglong Superligi Srbije.

Brđani su posle žestoke borbe savladali crno-bele 2:1 na svom terenu, pogotkom Luke Stojanovića u poslednjem minutu susreta.

Čukarički je poveo u 15. minutu preko Stefana Šapića posle kornera, da bi 20 minuta pre kraja Đorđe Ivanović izjednačio evrogolom.

Čukarički je tako i 16. meč u nizu na svom terenu ostao neporažen, te produžio niz bez poraza u Superligi ove sezone na deset mečeva.

S druge strane, Partizan je poražen treći put u poslednja četiri kola u SL Srbije pa je sve dalje od borbe za titulu.

Izvor: b92.net