18.09.2019 u 20:59
0

(EKSKLUZIVNO NA HAPPY PORTALU) BAJERN MINHEN – CRVENA ZVEZDA (3:0): Miler postavlja konačan rezultat!

Fudbaleri Crvene zvezde pretrpeli su prvi poraz u grupnoj fazi Lige šampiona od minhenskog Bajerna rezultatom 3:0. Crveno-beli su se odlično branili sve do pred kraj prvog poluvremena kada je Koman savladao Borjana. Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo Bavarcima koji su sa još dva pogotka upisali prva tri boda.

KRAJ UTAKMICE!

90+1 – GOL! Alkantara lucidno proigrava Milera za 3:0.

90. minut – Žuti karton za Vulića.

90. minut – Utakmica je produžena za četiri minuta.

87. minut – Van la Para je pokušao da pokrene kontru.

83. minut – Miler umesto Kutinja u nastavku.

82. minut – Vulić je pokušao da iznenadi Nojera.

80. minut – GOL! Levandovski je iskoristio neodlučnost Gobeljića i donosi veliku prednost Bavarcima.

78. minut – Marko Marin je bio najbliži golu do sada. Garsija je stigao loptu koja je išla u aut i uposlio nemačkog internacionalca koji je sa vrha kaznenog prostora gađao vrlo blizu Nojerovog gola.

77. minut – Oštar prekršaj Zulea.

74. minut – Pavar nekontrolisano preko gola.

70. minut – Pavkov napušta igru. U nastavku umesto njega igraće Boaći.

69. minut – Boaći se sprema da uđe u igru.

65. minut – Dvostruka promena u redovima Bajerna. Havi Martinez menja Tolisoa i Gnabri zamenjuje Perišića.

65. minut – Velika prilika za Bajern. Perišić se ubacio iz drugog plana i lob udarcem pogodio prečku. Levandovski je šutirao posle odbitka ali nije bio precizan.

61. minut – Vulić menja Jovančića.

61. minut – Žander ponovo u velikoj prilici ali šutira visoko preko gola.

58. minut – Degenek skida loptu sa gol-linije. Bajern je imao veliku priliku.

56. minut – Veliki problemi na sredini terena za crveno-bele, nova izgubljena lopta.

53. minut – Stativa Tolisoa, Jovančić je pogrešio više puta u proteklih par minuta.

52. minut – Slobodan udarac za Levandovskog. Ovoga puta njegov udarac je bio neprecizan.

51. minut – Žuti karton za Degeneka.

50. minut – Korner za Bajern. Zvezdina odbrana dobro reaguje.

Zvezda se dobro branila u prvom poluvremenu ali je ipak popustila u 34. minutu kada je Perišić proigrao Komana za prednost Bavaraca.

45+1 – Levandoski gađa po zemlji ali Borjan uspeva da ukroti njegov udarac.

45. minut – Utakmica je produžena jedan minut.

43. minut – U ovom delu utakmice nema većih uzbuđenja.

40. minut – Poništen je pogodak Bajerna zbog ofsajd pozicije Filipea Kutinja.

39. minut – Pokušaj Levandovskog ali Borjan je siguran.

37. minut – Bajern i dalje kontroliše posed.

34. minut – GOL! Perišić je lako prevario Gobeljića i proigrao Komana koji je glavom lako sproveo loptu u mrežu.

31. minut – Bajern pokušava dugim loptama da preskoči sredinu terena. Kanjas i Jovančić su za sada sigurni.

29. minut – Kimihov centaršut je Borjan lako uhvatio.

27. minut – Žander je povukao kontru i na kraju i završio akciju udarcem. Nojer nije morao da interveniše.

21. minut – Najozbiljnija prilika do sada za Bajern. Ernandez je centaršutem prebacio odbranu Zvezde, a na odbijenu loptu je natrčao Kutinjo. Njegov pokušaj je bio najbliži do sada.

20. minut – Koman je pokušao sa ivice kaznenog ali njegov udarac je otišao preko gola.

15. minut – Pavkov je oboren od strane Pavarda u kaznenom prostoru Bajerna ali nema jedanaesterca.

12. minut – Korner za Bajern, ali nakon centaršuta Kutinja sudija Bobi Maden prekida igru zbog prekršaja u kaznenom prostoru.

8. minut – Perišić je pokušao da ugrozi Borjana ali njegov pokušaj je izblokiran.

5. minut – Kimih se požalio na povredu skočnog zgloba.

DEŠAVANJA IZ MINUTA U MINUT

Fudbaleri Crvene zvezde večeras počinju svoje učešće u Ligi šampiona protiv minhenskog Bajerna. Izabranici Vladana Milojevića ovim susretom počinju svoje drugo uzastopno učešće u najelitnijem evropskom klupskom takmičenju. U grupi B pored Zvezde i Totenhema nalaze se još Totenhem i Olimpijakos.

Bajern Minhen: Nojer – Kimih, Zule, Pavar, Ernandez – Toliso, Tijago – Koman, Kutinjo, Perišić – Levandovski. Klupa: Ulrajh, Martinez, Kjuzans, Boateng, Dejvis, Gnabri, Miler.

Crvena zvezda: Borjan – Gobeljić, Degenek, Milunović, Žander – Kanjas, Jovančić – Garsija, Marin, Van la Para – Pavkov. Klupa: Popović, Pankov, Vulić, Boaći, Babić, Petrović, Vukanović.

Sudija: Bobi Maden (Škotska).