KLINTON: Tramp je NEPODOBAN da vodi zemlju, njegova pobeda bila bi KATASTROFA!

 

Demokratski predsednički kandidat Hilari Klinton rekla je da bi pobeda njenog rivala Republikanca Donalda Trampa bila katastrofa za američku ekonomiju.

Upozorila je da se svi ekonomisti, bilo da su desno, levo orijentisani ili su pripadnici centra, slažu u tome da bi Tramp vratio SAD u recesiju, prenosi Rojters.

U svom govoru u gradu Kolumbus, u državi Ohajo, Klinton je ponovila da je Tramp po temperamentu nepodoban da vodi zemlju.

Ona je dodala da bi Trampov plan o porezima samo doneo korist bogatima na štetu radničkih porodica, a kritikovala je i njegove rezultate kao biznismena.

Očekuje se da će Tramp u svom govoru u Njujorku danas uzvratiti na kritike Klintonove, prenosi Rojters.

 

Tanjug
Foto: Wikipedia

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Ponedeljak
04:30  Rano jutro
06:45  Dobro jutro Srbijo
11:30  Provodadžija
11:55  Vesti
12:05  Provodadžija
12:55  Vesti
13:05  Novajlije reality
13:55  Vesti
14:10  Serija: Suze moje sestre (R)
15:15  Posle ručka
17:30  Telemaster
18.10  Serija: Suze moje sestre
19:00 Čađava mehana
19:55  Bingo
20:30  Upoznajte Novajlije
21:00  Ćirilica 
23:00  Novajlije reality