DRAMATIČNA NOĆ U BEOGRADU: Dečak (15) povređen na okretnici autobusa 27 u Mirijevu, muškarac (36) iz Radničke hitno prevezen na reanimaciju

 

BEOGRAD - U udesu koji se dogodio sinoć u 20.30 u Radničkoj ulici u Beogradu teško je povređen pešak od 36 godina, koji je prevezen na reanimaciju, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći.

Lakše povrede zadobio je 15-godišnji dečak u 21.20 u Mirijevu, kod okretnice autobuske linije 27, kada je na tinejdžera naleteo automobil.

Hitna pomoć imala je 76 intervencija, od kojih je osam obavljeno na javnom mestu.

Kurir
Foto: Arhiva 

Pratite nas na društvenim mrežama

Preporučene vesti



Podeli novost

HappyTV

Četvrtak
04:30  Rano jutro  
06.45  Dobro jutro Srbijo  
11:30  Provodadžija  
11:55  Vesti  
12:05  Provodadžija  
12:55  Vesti  
13:05  Novajlije reality  
13:55  Vesti  
14:10  Serija: Suze moje sestre (R)  
15:15  Posle ručka  
17:30  Telemaster  
18:10  Serija: Suze moje sestre  
19:00  Čađava mehana  
20:00  Upoznajte Novajlije  
21:00  Provodadžija  
22:00  Sudbine  
23:00  Novajlije reality