17.06.2016 u 23:37
0

NIJE IMALA SNAGE ZA POBEDU: Ana Ivanović PORAŽENA u četvrtfinalu turnira na Majorci

Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspela da se plasira u polufinale turnira na Majorci, jer je poražena od Francuskinje Karoline Garsije sa 7:6 (11:9), 5:7, 6:3. Ivanovićeva će zbog poraza najviše žaliti zbog dešavanja iz prvog seta kada je u taj-brejku vodila sa 6:3, imala ukupno pet set lopti, ali se Garsija odbranila i došla do vođstva.

Srpkinja je uspela da se izdigne u drugom setu i izjednači, ali nije imala snage za preokret. Garsija, 39. teniserka sveta, povećala je prednost na 4:1 u međusobnim duelima sa Ivanovićevom.