15.06.2016 u 03:41
0

NEMA PREDAJE: Sjajan povratak Tipsarevića pobedom u Kvinsu!

Srpski teniser Janko Tipsarević plasirao se u drugo kolo turnira u Kvinsu, pošto je na startu tog turnira pobedio Bugarina Grigora Dimitrova u tri seta 7:6, 4:6, 6:3.

Naredni protivnik Tipsarevića biće Hrvat Marin Čilić.

U prvom setu današnjeg duela 37. i 553. tenisera sveta nije bilo brejkova, pa je pobednik tog dela igre rešen u taj-brejku. Srpski teniser je u taj-brejku iskoristio drugu set loptu i poveo posle gotovo sat vremena igre.

Dimitrov je odmah na početku drugog seta napravio brejk i tu prednost je sačuvao do kraja, ne dozvolivši Tipsareviću nijednu brejk priliku.

Srpski teniser je u četvrtom gemu trećeg seta oduzeo servis Dimitrovu, u narednom je spasao jednu brejk loptu protivnika i do kraja sačuvao svoj servis za veliku pobedu na početku Kvinsa. Ovo je sjajan povratak srpskog tenisera posle duge pauze zbog povrede, Tipsarević je dokazao da nema predaje.