POGLEDAJTE KAKO JE TEKLA IGRA IZMEĐU KRAJINOVIĆA I CICIPASA: Meč prekinut zbog mraka!

Srpski teniser Filip Krajinović igra meč trećeg kola Rolan Garosa protiv Grka  Stefanosa Cicipasa

Tok meča:

TREĆI SET:

5:5 - Meč je prekinut zbog mraka.

2:5 - Krajinović sa 5 brzih gemova dolazi do prednosti. Na gem je od seta.

2:2 - BREJK! Filip se vraća u set. Pravi drugi brejk u meču, posle samo sat i po

1:2 - BREJK! Novi brejk Grka za prednost u trećem setu.

1:1 - Možda je malo pao na forhendu, ali opet lako Cicipas dolazi do gemova.

1:0 - Prvi gem u trećem setu uzima Filip na svoj servis. Potreban mu je brejk ako želi u osminu finala Rolan Garosa.

DRUGI SET:

3:6 -  Za samo 33 minuta igre u drugom setu Grk ima prednost od dva seta.

3:5 - Filip konačno uzima gem. Sada mu je potreban brejk, ali do sada nije imao ni brejk šansu.

2:5 - Filip servira za ostanak u setu! Grk je u naletu!

1:3 - BREJK! Grk ponovo pravi brejk. Filip je u problemu ponovo.

1:2 - Grk lako dolazi do gema. Za sada bez brejka!

1:1 - Posle dosta muke i spašene brejk lopte Krajinović dolazi do prvog gema u drugom setu!

0:1 - Prvi gem u drugom setu osvaja Cicipas!

PRVI SET:

5:7 - BREJK! Grk pravi brejk kada je to bilo najpotrebnije. Nije jasno šta se Srbinu desilo i kako je ovako pao, ali Cicipas je to iskoristio i poveo u meču.

5:6 - Ponovo preednost ima Grk koji se polako podigao posle početnoog šoka i loše igre na startu. Šteta je što to Srbin nije iskoristio.

5:5 - Lak gem za Filipa. Bez izgubljenog poena Srbin dolazi do egala ponovo.

4:5 - Potvrdio je brejk Cicipas i potpuno okrenuo rezultat u svoju korist.

4:4 - BREJK! Vrać brejk Grk! Idemo sad iz početka!

4:3 - Grk podiže nivo igre, ali Filip još uvek ima brejk viška i bliži je osvajanju seta.

4:2 - Novi lak i siguran gem za Filipa. Do kraja seta mu je dovoljno da samo sačuva svoj servis!

3:2 - Izvukao se asevima u ovom gemu Grk. Imao je Filip vrejk priliku, ali nije dobio pravu šansu i da je iskoristi.

3:1 - Perfektan gem za Kreajinovića. Bez izgubljenog poena Filip dolazi do potvrde brejka. Upisao je Srbin i prvi as u ovom gemu.

2:1 - BREJK! Moćnim bekhendom Filip Krajinović oduzima servis Grku odmah na prvu brejk priliku! Sjajan start meča za Srbina.

1:1 - Filip je takođe siguran na svoj servis

0:1 - Sigurna je Grk na svoj sesrvis.

Njihov meč poslednji je na terenu "Filip Šatrije" a Krajinović ima dosta samopouzdanja posle maratonske pobede u prošlom kolu.

Filip je do trećeg kola stigao pobedama nad AmerikancomTijafom, a zatim i Karbaljesom u jednom maratonskom meču.

Sa druge strane Stefanos Cicipas je do ove runde stigao sa samo jednim izgubljenim setom. Grk je najpre u tri seta savladao Merterea, a onda u narednom kolu sa 3:1 bio je bolji od Delijena.

Izvor: Kurir.rs