Izvor:
03.11.2019 u 09:51
0

(UŽIVO IZ SC ŠUMICE) KMF FON – KMF CRVENA ZVEZDA (2:3): Petrov donosi pobedu crveno-belima!

Futsaleri Crvene zvezde savladali su Fon rezultatom 3:2 u derbi meču šestog kola Prve futsal lige Srbije. Izabranici Miloša Alilovića su kontrolisali igru i vodili golovima Kopanje i kapitena Marka Perića ali posle crvenog kartona, koji je zaradio Srđan Brkić, domaćin stiže do poravnanja rezultata posle pogodaka Lazića i Petraševića. Gosti na kraju ipak dolaze do celog plena golom Strahinje Petrova četiri minute pre kraja susreta.

KRAJ UTAKMICE

40. minut – Fon igra sa golmanom igračem.

39. minut – Igrač Zvezde Davor Popović udara Petraševića u vrat i to u kaznenom prostoru. Ponovo nema penala.

37. minut – Nova prilika za Fon. Aleksić je pogodio okvir gola.

36. minut – GOL! Strahinja Petrov donosi novu prednost Crvenoj zvezdi. Petrov nije proslavio ovaj pogodak.

34. minut – GOL! Majstorović sjajno asistira Petraševiću za poravnanje rezultata.

33. minut – Zvezda se oslobodila pritiska. Strahinja Petrov je pokušao ali je bio neprecizan.

31. minut – GOL! Lazić koristi brojčanu prednost domaćina.

30. minut – Drugi žuti karton za Brkića. Zvezda ima igrača manje. Stativa Pešića. Opšta ofanziva domaće ekipe. Radmanović zaustavlja Aleksićev udarac.

28. minut – Borisavljević dobija žuti karton.

27. minut – GOL! Feitosa asistira za kapitena Perića. Zvezda duplira svoju prednost. Žuti karton u redovima gostiju, zaradio ga je Brkić.

26. minut – Akcija na obe strane. Sada je Marko Stojanović bio u prilici da donese poravnanje rezultata

25. minut – Najbolja prilika za Fon u dosadašnjem toku utakmice. Grešku na sredini terena domaćin je iskoristio za polukontru ali Petrašević promašuje.

23. minut – Fon je odigrao sjajnu kontru koju nije realizovao Budimir Borisavljević.

22. minut – Crvena zvezda je prva pripretila preko Stefana Stanojevića.

POLUVREME

19. minut – Nova sporna situacija pred golom Zvezde. Igrači Fona su se žalili da je čuvar mreže Radmanović hvatao loptu rukom van kaznenog prostora ali sudija Panić ponovo ne reaguje.

18. minut – Lazić gađa preko gola. Zvezda uzvraća preko Feitose.

15. minut – Pešić još jednom gađa. Domaći igrači su tražili penal ali sudija Nebojša Panić odmahuje rukom.

12. minut – Pavle Pešić je ponovo sjajno sebi stvorio prostor za udarac ali Radmanović ponovo dobro interveniše.

11. minut – Pokušaj Stefana Aleksića je izblokiran. Fon pojačava pritisak.

8. minut – Fon ima velikih problema u organizaciji napada. Velika prilika za Petraševića ali Zvezdin golman Radmanović čuva prednost svoje ekipe.

4. minut – GOL! Kopanja pogađa, Zvezda vodi.

2. minut – Prva prilika na utakmici za domaću ekipu. Kapiten Pešić je šutirao ali Radmanović brani.

Tok utakmice:

Futsaleri Fona i Crvene zvezde igraju derbi meč šestog kola Prve futsal lige Srbije. Utakmica u SC Šumice ima veliki ulog s obzirom da pobeda donosi prvo mesto na tabeli Prve futsal lige Srbije.