06.10.2019 u 20:15
0

(UŽIVO IZ HALE „RANKO ŽERAVICA“) KMF CRVENA ZVEZDA – KMF VINTER SPORT (3:2): Tales u poslednjoj sekundi donosi pobedu Crvenoj zvezdi!

KRAJ UTAKMICE

40. minut – GOL! Tales u poslednjoj sekundi donosi pobedu Crvenoj zvezdi! Nervoza čini svoje, dvostruki strelac Jovanović dobija javnu opomenu.

40. minut – Ušli smo u poslednji minut. Jedan od poslednjih napada domaćina. Rnić propušta kolosalnu priliku. Tales trči kontru ali njegov udarac zaustavlja Radmanović.

39. minut – Zvezda i dalje koristi golmana igrača. Rnić je umalo izgubio loptu u opasnoj zoni. Crveno beli pojačavaju pritisak.

37. minut – Velika prilika za kapitena gostiju Vladimira Ristića. Lopta pogađa spoljni deo mreže. Gostujući trener Vojkan Vukomirović traži tajmaut. Domaćin rizikuje i igra bez golmana. Dobra odbrana gostiju.

36. minut – Penal za Zvezdu. Neopreznost u odbrani gostiju. Zamena golmana, Milan Pavlović staje na crtu i brani udarac Talesa.

35. minut -Ilić obilazi Radmanovića ali promašuje praznu mrežu. Vinter je propustio veliku priliku. Odmah na drugoj strani Kopanja je izblokiran u stopostotnoj prilici.

33. minut – GOL! Fenomenalan gol Jovanovića! Perfektno izveden volej otišao je u rašlje nemoćnog Radmanovića! Ovacije u hali "Ranko Žeravica" za talentovanog napadača Vintera.

32. minut – Posle velike gužve i nekoliko prekida golman Zvezde Radmanović dobija udarac.

31. minut – Tempo igre je opao nakon drugog gola domaćina.Žuti karton za Kopanju u redovima Zvezde. Tales pravi prekršaj u opasnoj zoni na liniji penala. Perić igra rukom. Novi indirekt pred golom Zvezde.

28. minut – Gosti umalo da izjednače iz sledećeg napada. Mladi Miković je propustio priliku.

28. minut – GOL! Rnić volej udarcem donosi Zvezdi novo vođstvo!

26. minut – Dobar blok Perića, strelac Jovanović je ponovo bio blizu novog pogotka.

25. minut – Perić asistira za Stanojevića koji promašuje gol Vintera.

23. minut – Kopanja se previše nameštao što je dalo vremena Rančiću da spase gol Vintera.

21. minut – Zvezda uzvraća preko Popovića. Lopta prolazi odlazi preko gola.

21. minut – Gosti prvi prete u drugom delu preko raspoloženog Jovanovića.

POČETAK DRUGOG DELA IGRE

Crveno-beli su bolje otvorili susret i brzo poveli pogotkom Talesa u 4. minutu, ali posle brojnih propuštenih prilika domaćina, gosti kažnjavaju nepažnju Zvezdine odbrane i dolaze do izjednačenja. Jovanović se sjajnim potezima oslobodio Talesa i rutinski prevario do tada sigurnog Miljana Radmanovića.

POLUVREME

20. minut – Na isteku poluvremena Marko Ilić propušta kolosalnu priliku za Vinter. Oči u oči sa Radmanovićem, Ilić je šutirao visoko preko gola.

19. minut – GOL! Nišlije stižu do izjednačenja preko Jovanovića!

18. minut – Pokušaj Đorđevića, Vinter je bio blizu izjednačenja. Ristić prekida napad Zvezde i dobija javnu opomenu.

17. minut – Žuti karton za veterana Vintera Bojana Jankovića nakon prekršaja kojim je sprečio Petrova u kontri.

16. minut – Petrov u situaciji jedan na jedan ali Pavlović sjajno interveniše i drži Vinter u igri.

16. minut – Brkić se ponovo sjajno izborio za poziciju ali sa pet metara promašuje praznu mrežu Vinterovog gola.

15. minut – Rnić se poigrava pred golom crveno-belih. Crveno-beli za sada kontrolišu posed lopte.

13. minut – Velika prilika za Vinter. Đorđević je sam sebi stvorio prostor za udarac ali Radmanović ponovo spašava mrežu domaćina.

12. minut – Odlična timska igra Zvezde. Rnić ostavlja za Talesa koji pogađa stativu. U narednom napadu Rnić pokušava ali lopta odlazi preko gola.

11. minut – Tajmaut gostujuće ekipe.

10. minut – Tales pokušava sa velike udaljenosti. Pavlović siguran na golu Vintera.

9. minut – Dobra odbrana Vintera. Rančić sjajno prekida akciju Zvezde.

8. minut – Gosti imaju velikih problema sa prenosom lopte na protivničku polovinu.

8. minut – Nišlije ponovo organizuju opasan napad. Spasojević stavlja Radmanovića na muke.

7. minut – Velika prilika za Zvezdu. Lopta se odbila do Brkića koji petom gađa pored stative.

7. minut – Opasan prekid za Vinter. Đorđević je pokušao da donese poravnanje Nišlijama ali sjajne intervencije Radmanovića.

5. minut – Vezani napadi Vintera. Jovanović je pokušao da ugrozi Radmanovića koji otklanja opasnost.

5. minut – Zvezda napada preko Kopare i Rnića, Vinter oduzima loptu i kreće u kontru koju prekršajem prekida Tales koji dobija žuti karton. Perić menja Talesa.

4. minut – Vinter sport prvi put preti preko Ilića. Radmaović otklanja opasnost ispred Zvezdinog gola.

4. minut – GOL! Tales lob udarcem donosi prednost Zvezdi!

3. minut – Perić sjajno proigrava Talesa, koji volej udarcem pokušava da završi napad. Pavlović je morao da interveniše. Centarfor Vintera Jovanović se požalio na povredu

2. minut – Prvi udarac na utakmici. Petrov je šutirao pored gola Vinter sporta.

1. minut – Zvezda pokušava preko Talesa ali Nišlije vrše sjajan pritisak.

POČETAK UTAKMICE

Fudbaleri Crvene zvezde igra prvu službenu utakmicu na domaćem terenu u hali "Ranko Žeravica" na Novom Beogradu.

Iskusna ekipa predvođena Markom Perićem i Talesom Feitozom pokušaće da se suprotstavi ekipi Vinter Sporta iz Niša, koja je sjajno startovala pobedama protiv ekipa Nove Pazove i pobede na domaćem terenu kada su savladali Jastrebac.

Crveno-beli su takođe dobro ušli u novu takmičarsku sezonu pobedama, na gostovanju kada je savladan Jastrebac rezultatom 7:0, i Zemun Samo pravo u drugom kolu takođe ubeljivo 6:2.