14.12.2019 u 17:53
0

KRAJ POBEDONOSNE SERIJE LISICA Lesteru bod, Čelsi pao pred Bornmutom

Fudbaleri Čelsija izgubili su pred domaćom publikom od Bornmuta sa 1:0 u 17. kolu Premijer lige.

PROKLIZALA BARSELONA Remi pred El Klasiko

SKANDAL NA POMOLU Fudbaler Štutgarta lažirao intentitet

RAJKOVIĆ SVE BLIŽI PARTIZANU Milošević prezadovoljan ako stigne defanzivac

ZLATAN IZABRAO NAJBOLJEG FUDBALERA Ni Mesi, ni Ronaldo, već…

Ekipa Frenka Lamparda nalazi se u slaboj formi, igraju veoma loše i ovaj poraz samo je još jedna potvrda krize na "Stamford bridžu". Heroj "trešnjica" bio je Dan Gosling koji se u 84. minutu odlično reagovao u kaznenom prostoru Čelsija i savladao Kepu. Domaća ekipa do kraja meča nije uspela da se oporavi i pretrpela je šesti poraz, a četvrti u poslednjih pet mečeva. Bornmut je prekinuo niz od čak pet poraza zaredom.

Fudbaleri Lestera odigrali se nerešeno protiv Noriča (1:1) i sada zaostaju deset bodova za prvoplasiranim Liverpulom. Gosti su prvi došli do vođstva preko Pukija (26. minut), međutim radost im nije dugo trajala, s obzirom da je Krul ubrzo (38. minut) postigao autogol. Na poluvreme se otišlo sa 1:1 i do kraja utakmice nije bilo golova. Lester je imao veliki broj prilika u drugom poluvremenu, ali lopta nije htela ponovo u gol. Time su "lisice" prekinule niz od osam pobeda zaredom.