04.04.2019 u 07:09
0

SUPERLIGA: Pobeda Zvezde na gostovanju Bačkoj, remi u Šapcu!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su juče Bačku u Bačkoj Palanci sa 3:1 (2:1), u utakmici 29. kola Superlige Srbije.

Zvezda je povela u sedmom minutu golom Milana Pavkova, posle sporne situacije, a četiri minuta kasnije Vujadin Savić postigao je prvenac u crveno-belom dresu.

U 15. minutu smanjio je Nikola Radović, da bi konačan rezultat postavio Filip Stojković u 61. minutu.

Istovremeno, Radnički je u Šapcu prekinuo seriju pobeda, Mačva je osvojila bod jer je bilo 0:0.

Spartak je slavio u Zemunu sa 2:0, golovima Stefana Denkovića u 70. i 73, minutu, Voždovac na Banjici protiv Rada sa 1:0, pogotkom Filipa Stuparevića u 63. minutu, a golova nije bilo na meču Proleter – Dinamo Vranje.

Mladost iz Lučana bila je bolja od Napretka sa 2:0, golove su postigli Milan Bojović u 34. i Vladimir Radivojević u 77. minutu, dok je Vojvodina u Surdulici savladala Radnik sa 1:0, autogolom Tomislava Pajovića u 9. minutu.

Izvor: Tanjug